اساسنامه شرکت تدبیرگران بهساز ملت

موضوع فعاليت شركت طبق "ماده‌ی 3 " اساسنامه عبارت است از:

 • 1) تهیه‌ طرح توجیهی و بررسی اقتصادی و مالی پروژه‌ها و ارائه‌ خدمات مشاوره‌ای در زمینه‌ی فنی، مهندسی، تولید، سرمایه‌گذاری‌های جدید، توسعه و تکمیل واحدها.
 • 2) نظارت فنی بر اجرای طرح‌های تولیدی و خدماتی و ارائه‌ خدمات مشاوره در زمینه‌ بودجه ‌بندی، تامین منابع مالی و اعتباری طرح‌ها.
 • 3) طراحی، تدوین و راه‌اندازی سیستم‌های مالی و اداری و ارائه‌ هرنوع خدمات حسابداری، بازاریابی مجاز غیر هرمی و غیر شبکه‌ای و طراحی سیستم‌های مدیریتی جهت تسهیل و افزایش کارایی.
 • 4) تاسیس هرگونه شرکت، سرمایه‌گذاری در شرکت‌های موجود و خرید سهام ارائه‌ طرح بازسازی و راه‌اندازی واحدهای تولیدی و خدماتی و اجرای طرح.
 • 5) انجام هرگونه مشاوره و خدمات مدیریتی و ارائه‌ خدمات و وسایل کمک آموزشی و پژوهشی.
  6) ارائه‌ خدمات لازم در جهت اخذ اطلاعات اعتباری برای مشتریان بانک‌ها و موسسات اعتباری.
  7) اخذ وام و اعتبار از بانک‌ها و موسسات مالی و اعتباری داخلی و خارجی و همچنین استفاده از تسهیلات مالی فعالانی که به موجب قانون تنظیم بازار غیر متشکل پولی در داخل ایجاد می‌گردند.
 • 8) انجام و قبول هرگونه نمایندگی از واحدهای داخلی و خارجی و اعطای نمایندگی به واحدهای داخلی و خارجی.
  9) ایجاد شعبه در داخل و خارج از کشور.
  10) بررسی درخواست اعتبارات کوتاه‌مدت وتسهیلات ضمانتنامه‌ای و اعتبارات اسنادی کلیه‌ فعالان اقتصادی.
  11) بررسی درخواست‌ها و طرح‌های مجریان طرح‌های تولیدی و خدماتی.
  12) نظارت و ارائه‌ گزارش‌های نظارتی از چگونگی اجرای اعتبارات مصوب بانک‌ها و موسسات اعتباری برای مجریان طرح‌ها درحین و یا بعد از مصرف تسهیلات.
  13) بررسی و تهیه گزارش کارشناسی در جهت استمهال و تقسیط مانده بدهی معوقه مدیونین اعم از اشخاص حقیقی وحقوقی.
  14) ارائه‌ خدمات حقوقی از طریق کارشناسان رسمی دادگستری ذیربط مبنی بر طرح دعوی و اقدامات اجرایی جهت وصول مطالبات سررسید گذشته و معوق.
  15) انجام كليه امور مربوط به ارزیابی اموال (منقول وغیر منقول) معرفی شده از سوی بانک به منظور خرید فروش.
  16) اجاره و ترهین و همچنین ارزیابی از پیشرفت فیزیکی و ریالی کلیه‌ پروژه‌های طرف قرارداد با بانک‌ها و موسسات اعتباری با استفاده از تخصص‌های رسمی مورد نیاز بر حسب مورد از طریق کارشناسان رسمی دادگستری ذیربط.
 • 17) تهیه و تدوین دستورالعمل ها، بخشنامه ها و اطلاعیه های اعتباری بر اساس ابلاغیه های واصله از سوی سازمانهای ذیربط (وزارت امور اقتصادی و دارائی و بانک مرکزی) به بانکها و موسسات اعتباری و سیاستهای تعریف شده مدیریتی.
  18) انجام کلیه عملیات مجاز که بطور مستقیم و غیر مستقیم برای تحقق اهداف شرکت لازم و یا مفید بوده و در جهت انجام موضوع شرکت گمرگی کشو.

پیوندها