عبادی‌پور: فقط پشیمانی برایمان ماند! / ایران در برابر صربستان مغلوب شد

کاپیتان تیم ملی والیبال ایران با انتقاد از عملکرد تیم در بازی مقابل صربستان، از عدم تمرکز و کنترل بازی به عنوان دلیل اصلی باخت ایران یاد کرد.

تیم ملی والیبال ایران در اولین دیدار خود در لیگ ملت‌ها، مغلوب صربستان شد. در این بازی که بامداد پنج‌شنبه برگزار شد، ایران با نتیجه 3 بر 1 به حریف خود باخت.

میلاد عبادی‌پور، کاپیتان تیم ملی والیبال ایران، پس از این بازی گفت: “می‌توانستیم در ست نخست خیلی راحت حتی با اختلاف 10 امتیازی برنده مسابقه باشیم. خیلی از حریف پیش بودیم اما این اتفاق متاسفانه نیافتاد و فقط پشیمانی بعد از باخت برایمان باقی ماند.”

عبادی‌پور با تاکید بر اینکه نباید چنین اتفاقاتی در والیبال ایران رخ دهد، تصریح کرد: “اگر در امتیازات برابر بودیم می‌گفتم آنها با تجربه‌تر عمل کردند و ما را بردند، اما وقتی 6 امتیاز از حریف پیش هستید نباید ست را واگذار کنید. این یکی از بزرگترین ضعف‌های ایران در تمام مسابقات است.”

وی خاطرنشان کرد: “این واگذاری ست با وجود اختلاف امتیاز داشتن از حریف به دلیل عدم تمرکز و کنترل روی بازی رخ می‌دهد و متاسفانه نمی‌توان کاری کرد. فقط می‌توانم به تیم صربستان تبریک بگویم و امیدوارم که در دیدارهای بعد به بهترین شکل عمل کنیم.”

تیم ملی والیبال ایران در ادامه این مسابقات، روز شنبه به مصاف ایتالیا خواهد رفت.

به روز ترین اخبار در مجله خبری تدبیرگران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *