هاشمی‌نسب تعلیقی شد، حجازی: با 365 میلیارد نمی‌توان یک تیم بست!

آتیلا حجازی، سرپرست باشگاه استقلال، در سالروز درگذشت ناصر حجازی، از تعلیق محرومیت هاشمی‌نسب و همچنین مشکلات مالی باشگاه برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا صحبت کرد.

حجازی در خصوص محبوبیت ناصر حجازی گفت: “به نظرم محبوبیت در بین مردم به کسب مقام و جام نیست. چه بسا کسانی هستند که تعداد بی شماری جام و مقام در ویترین افتخاراتشان هست اما محبوب مردم نیستند. مهمترین خصیصه این است که بتوانید در دل یک ملأ بنشینید که خدا را شکر پدر من این ویژگی را دارد. امیدوارم هر ورزشکاری رهرو راه درست باشد.”

سرپرست استقلال در مورد لغو محرومیت هاشمی‌نسب عنوان کرد: “محرومیت هاشمی‌نسب به حالت تعلیقی درآمده و فکر می‌کنم این بازی می‌توانند روی نیمکت بنشینند.”

حجازی در خصوص سقف قراردادها که 365 میلیارد تومان در سال آینده است و این در حالی که سال آینده استقلال در لیگ قهرمانان آسیا حضور دارد و با توجه به لغو قانون جذب بازیکنان خارجی همه تیم‌ها با قدرت ظاهر می‌شوند، اظهارداشت: “با این سقف بودجه نمی‌توان جلوی تیم‌های بزرگ آسیا مقابله کرد. الهلال و النصر هزینه‌های بی‌شماری می‌کنند و ما باید با آن تیم‌ها بازی کنیم. به نظرم این موضوع کمی غیرمنطقی است چون اگر با دلار آن را حساب کنیم پول یک بازیکن خارجی این تیم‌هاست. ما نمی‌توانیم یک مجموعه را با 365 میلیارد تومان ببندیم امیدوارم یک تفکرات درستی پشت این قضیه باشد تا تیم‌های ایرانی بتوانند تیم خوبی به این مسابقات اعزام کنند و پس از سال‌ها در آسیا درخشش داشته باشیم.”

به روز ترین اخبار در مجله خبری تدبیرگران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *