سی ان ان: هشت سرباز آمریکایی با علائم ضربه مغزی از اردن تخلیه شدند

به گزارش شبکه خبری سی ان ان، در پی یک حادثه پهپادی در یکی از پایگاه‌های نظامی آمریکا در اردن، هشت تن دیگر از سربازان این کشور به دلیل وجود علائم ضربه مغزی به مراکز درمانی ایالات متحده در کشورهای دیگر منتقل شدند.

وضعیت نگران‌کننده سربازان در پایگاه برج ۲۲

یک مقام آمریکایی که نخواست نامش فاش شود، اعلام کرد که سربازان مستقر در پایگاه برج ۲۲ ایالات متحده در نزدیکی مرز سوریه، در شرایط وخیمی به سر می‌برند. این مقام افزود که با کشف علائم و آثار ضربه مغزی در هشت تن دیگر از سربازان، مسئولان پایگاه نظامی مجبور به انتقال آن‌ها به مراکز درمانی آمریکا در کشورهای دیگر شدند.

اعزام نظامیان مجروح به مراکز درمانی بالاتر

فرماندهی مرکزی آمریکا در خاورمیانه (سنتکام) نیز تأیید کرد که هشت نظامی مجروح آمریکایی به دلیل نیاز به مراقبت‌های پزشکی سطح بالاتر از اردن تخلیه شدند.

حادثه پهپادی و تلفات نظامیان آمریکایی

بنابر گزارش‌ها، در یک حمله پهپادی شبانه به یک پایگاه کوچک آمریکایی در اُردن، سه سرباز ارتش ایالات متحده کشته و بیش از ۳۰ نفر از نیرو‌های نظامی آمریکایی زخمی شدند. این حمله نشان‌دهنده شرایط خطرناک و پیچیده برای نیرو‌های آمریکایی در منطقه است.

پاسخ و اقدامات پزشکی

در پاسخ به این حادثه، تدابیر و اقدامات پزشکی فوری اتخاذ شده است تا سربازان مجروح به بهترین شکل ممکن درمان شوند. این امر نشان‌دهنده اهمیت رعایت اقدامات امنیتی و حفاظتی در مناطق پرخطر برای نظامیان مستقر در خارج از کشور است.

اخبار روز را در مجله خبری تحلیلی تدبیرگران دنبال کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *